ss

2.El Konteyner

İhtiyaç anında kimse zaman kaybetmek istemez ve olabildiğince zamandan tasarruf ederek ihtiyacı karşılamaya çalışırlar. Konteyner sistemleri zamandan kazandırdığı gibi bütçeden de kazandıran yapılar olarak bilinmektedir. konteyner sistemleri oldukça geniş kullanım alanlarına sahip olmakla birlikte çok sayıda kişi ya da kuruluş tarafından tercih edilmektedir. Bazı durumlarda ihtiyaç süresi kısa iken bazı durumlarda çok fazladır. Uzun süreli ihtiyaçlar için kişi veya kişiler kendi istekleri doğrultusunda bir yapının tasarlanıp üretilmesini talep ederler. Kısa süreli ihtiyaç durumlarında ise kişi veya kişiler kendi ihtiyaçlarına karşılık gelebilecek bir konteyneri kiralarlar. 2. El Konteyner sistemlerinin çok sayıda satılmasında ki sebeplerin başında üretimden sonra kullanılmamış sıfır konteyner maliyetlerinin 2. El yapılara göre daha fazla olmasıdır.

2. El Konteyner daha az bütçe ile ihtiyacın az bir zaman diliminde karşılanması maçı ile çok satılmaktadır. Bu konteyner çeşidi yıpranmamış ve az kullanılmış ise satışa sunulabilir. Aksi takdirde müşteri işine yaramayacak yıpranmış bir konteynere para harcamak yerine bir miktar daha ödeme yaprak sıfırını yani hiç kullanılmamış olanını tercih etmek zorunda kalır. Konteyner yapıları şantiye konteyner, yemekhane konteyner, yatakhane konteyner, kabin konteyner, depo konteyner, yük konteyner, ofis konteyner, ev konteyner, metropol konteyner, kiralık konteyner, WC & duş konteyner ve kurşungeçirmez konteyner isimlerine ayrılarak satışa sunulmaktadırlar.

2.El Konteyner

Dilediğiniz ya da ihtiyacınız olan konteyner çeşitleri arasında birini veya bir kaçını ya da hepsinden birer tane seçebilmeniz mümkündür. 2. El Konteyner sistemlerinin bir diğer avantajı ise adresinize kurulu olarak gelmesini talep edebilmenizdir. Bu sayede hem bütçenizi zorlamamış olacak hem de hem de ihtiyacınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmuş olacaksınız. 2. El olarak satışı sağlanan konteyner sistemlerinin dış görünümlerinde veya iç görünümlerinde her hangi bir yıpranmanın söz konusu olmayacağından emin olabilirisiniz. Yıpranmış olan 2. El yapıların bakım ve onarımı sağlandıktan sonra satışa sunulmaktadır. Bu tip konteyner sistemleri de diğerleri ile aynı şekilde olmak üzere kaliteli malzemeler doğrultusunda üretilmiştir. Bütün bunların bilincinde olarak bu yapılardan ihtiyacınız kadarını sipariş edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İkinci El Konteyner

Yaşamsal ve hızlı çözümler sunan konteynerların kullanım alanı ve özelliklerine göre fiyatları da farklılık göstermektedir. Konteynerlar genellikle barınma ihtiyacına yönelik kullanılmakla beraber ofis, yemekhane, yatakhane, wc, duş, sosyal tesisler, revir, depo gibi ihtiyaçları karşılamaya yönelik kullanılmaktadırlar. Çok fazla alanda ve yoğun bir şekilde kullanılan konteynerları ikinci el olarak da bulmak oldukça kolaydır.

İkinci El Konteyner fiyatları sıfır üretimlere göre çok daha uygun olmaktadır. Her ihtiyaca göre ikinci el konteynerlar bulunabilmektedir. Kullanım alanına ve özelliklerine göre farklı fiyatlarda satılan ikinci el konteynerlar uygun fiyatları ve farklı özellikleri ile oldukça cazip ürünlerdir.

İkinci El Konteyner Kullanımı

 Yapı ve inşaat sektörünün gelişmekte olduğu günümüz koşullarında konteyner kullanımı oldukça yaygındır ve konteyner kullanımı sağladığı avantajlar nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Konteyner denildiğinde ilk akla gelen kullanım alanları inşaatlar ve şantiyelerdir.  Konteynerlar, şantiyelerde genellikle barınma ihtiyacına yönelik kullanılmakla beraber ofis, yemekhane, yatakhane, wc, duş, sosyal tesisler, revir, depo gibi ihtiyaçları karşılamak için kullanılır. Bu nedenle ikinci el konteyner bulmak oldukça kolaydır.

Günümüzde çok çeşitli amaçlarla kullanılan konteynırlar bulunmaktadır. Konteynerler fabrikada tüm kullanım bölümleri hazırlanıp gideceği yerde sadece düzgün bir zemin üzerine yerleştirilip elektrik ve gerekirse dıştan su bağlantısı ve diğer giderler bağlanarak kullanılabilen hızlı çözümler üreten yapılardır. İkinci El Konteyner ürünleri kullanım alanı ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir.

İkinci El Konteyner Fiyatları

Konteyner kullanım amaçları ve kullanım alanları fiyat belirlemede oldukça önemlidir. İklim koşullarına dayanıklılık ve sağlamlık da fiyatların belirlenmesinde oldukça etkilidir Özel olarak tasarlanan konteyner modelleri müşterinin isteğine göre hazırlanır ve ona göre fiyatlandırılır. Tek tuvalet veya banyo gibi yapılar daha farklı fiyatlandırılırken okul, hastane ve başka yaşam alanları için farklı fiyatlar ortaya çıkar.

İkinci El Konteyner fiyatları sıfır üretim konteyner fiyatlarına göre oldukça düşük olabilir. İnternet ilanları takip edilerek oldukça uygun fiyata konteyner satın almak mümkündür. İkinci el konteynerlarda dikkat edilmesi gereken yıpranma, bozulma veya arıza olup olmadığıdır.

Soru Sorun