ss

Cafe - Büfe Konteyner

            Artan maliyetler karşısında girişimciler bazı noktalarda çok fazla kazanç sahibi olamayabiliyor. Bu nedenle maliyet olarak çok daha ekonomik özelliklerde alternatiflere yönelebiliyor. Konteyner modelleri bu alanda ekonomik, sağlam ve fonksiyonel yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda Cafe-Büfe Konteyner modelleri bu alanda farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunan işletmeler olarak istenilen her alanda kullanılabilen seçeneklerdir. Özellikle taşınabilir özellikleri ile farklı alanlarda istenildiğinde kullanım imkânı veren bu yapılar çok daha avantajlı işletme imkânı verecektir. Bu modellerde projektör aydınlatmalar bulunmakta ve mekanınızın profesyonel bir şekilde aydınlatılması sağlanmaktadır.

            Festivallerde, eğlence yerlerinde ve kamp alanlarında kurulabilen bu Cafe-Büfe Konteyner modelleri istenilen alanlarda anında cafe hizmeti verebilmektedir. Isı ve ses yalıtımı bulunan bu yapılarda farklı mevsim şartlarına göre verimli kullanım alanları da oluşturacaktır. Tek katlı olabilen yapılar çift katlı olarak ta kullanılabilmektedir. Betonarme yapılara göre estetik olarak çok daha şık mekânlar elde edebilirsiniz. Kapı, pencere ve teras kullanımlarında istediğiniz tasarımlara yer verilebiliyor. Bu özellikler ile de hayalinizde planladığınız mükemmel kafe dekorasyonları ortaya çıkarabilirsiniz. Yapılara uygun olarak elektrik ve su tesisatı da döşenebilmektedir. Bu tür konteyner modeller genelde tam takım olarak tasarlanmaktadır. Yani üretim ve satış kısmının yanında masa ve sandalyelerin bulunduğu müşterileri ağırlama kısmı da yer almaktadır.

Cafe - Büfe Konteyner

            İki katlı olarak tasarlanan modellerde üst katı tamamen müşteri ağırlama bölümü olarak kullanabilirsiniz. Geniş camekânları ile oldukça ferah Cafe-Büfe Konteyner modelleri elde edilebilir. Büfe ya da mağaza olarak ta modeller kullanılabilir. Kullanım amacınıza göre geniş bir vitrin tasarlayabilir ya da büfe olarak kullanacağınız modellerde uygun pencere tasarımlara yön verebilirsiniz. Taşınabilir özellikleri ile hazırlanan konteyner modeller farklı festival alanlarına nakil edilebilir. Bu sayede satış yapabileceğiniz alanlarda işletmeniz anında hazır olarak taşınabilecektir. Bu tür yapılar bireysel olarak düşünebildiği gibi daha geniş özelliklerde daha fazla işletmeci için bütün olarak ta düşünülebilir. Renk olarak istediğiniz renkleri seçebilir ve tasarım olarak yapının farklı alanlarında kullanabileceğiniz geniş camekanlar ya da fotoselli kapılar ile çok şık bir cafe ya da büfe elde edebilirsiniz.

Container Cafe

Değişen yaşam koşulları ve değişen tüketim alışkanlıkları ile birlikte hizmet sektöründe yapı kullanımı da değişiyor. Yaşam alanlarında ve pek çok farklı alanda kullanılan konteyner modelleri hizmet sektöründe de farklı çözümler sunuyor. Günümüzde oldukça popüler olan Container Cafe işletmeleri bu değişime oldukça güzel bir örnek sunuyor.

Farklı alanlarda ve farklı hizmet çeşitleri ile kurulan Container Cafeler için çok farklı tasarımlarda konteyner modelleri üretiliyor. İşletmenin hizmet verdiği alan ve hizmet verdiği bölge göre değişen konteyner modelleri özel olarak üretilebildiği gibi belli standartlarda seri olarak da satışa sunuluyor. Container Cafeler birçok sebepten çok tercih edilen ve girişimcilere yeni fırsatlar sunan bir alan yaratıyor.

Container Cafe Modelleri

Container Cafe’ ler hem çok yeni hem de oldukça kaliteli modeller sunmaktadır. Girişimcilere ve hazır işletmelere yeni çözüm önerileri sunmakta olan Container Cafe ’ ler, beton sistemlere oranla daha çok tercih edilmektedir. Container Cafe taşınabilir özelliği ve farklı özelikleri ile çeşitli modellerde satışa sunulmaktadır.

Isı ve ses yalıtımları bulunan bu konteyner modelinde özellikle soğuk ve yağışlı havalarda içerideki ısıyı koruyacak, müşterilere rahatlıkla hizmet vermeyi sağlayacak tasarım ön planda tutulmuştur. Tek katlı veya çift katlı olarak tasarlanan Container Cafe Modelleri şık ve estetik tasarımları ile işletmelerin vizyonunu arttırma özelliğine sahiptir.

Container Cafe Fiyatları

Container Cafe fiyatları, kullanım alanı, kullanılan malzeme, konteynerin özellikleri, büyüklüğü, dayanıklılığı gibi özeliliklere bağlı olarak değişmektedir. Hazır konteynerler ve özel üretim konteynerlerin fiyatları farklı olmaktadır. 3900 TL, 5000 TL, 6000 TL 15 000 TL 19 000 TL gibi fiyatlar göze çarpar ve farklı modellerde farklı olmak üzere fiyatları değişmektedir.

Özel olarak tasarlanan konteyner modelleri müşterinin isteğine göre hazırlanır ve ona göre fiyatlandırılır. Container Cafe modeli ve özellikleri fiyatları belirlemede etkili olmaktadır. Container Cafe kullanım amaçları ve kullanım alanları fiyat belirlemede oldukça önemlidir. İklim koşullarına dayanıklılık ve sağlamlık da fiyatların belirlenmesinde oldukça etkilidir. İkinci el Container Cafe fiyatları sıfır Container Cafe fiyatlarına göre çok daha uygundur.

 

Soru Sorun