ss

Garaj Konteyner

Garaj Konteyner

            Otopark sorunu günümüzün en önemli sorunları arsında yer almaktadır.  Bu alanda pek çok mekânda olması gereken garajlar, bazı durumlarda yüksek maliyetler nedeni ile tercih edilmeyebiliyor. Bu nedenle ekonomik ve taşınabilir özelliği ile Garaj Konteyner modelleri pek çok alan içerisindeki ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Bu konteyner modelleri sadece bir kabin olarak değil bu modeller üzerine entegre olarak kullanılan otomatik kapılar sayesinde de tam bir garaj görevi görmektedir. Bireysel olarak farklı mekânlarda kullanabileceğiniz bu garajlar kurumsal alanda birden fazla araç içinde tasarlanarak araçlarınızın güvenliğini her alanda çok profesyonel bir şekilde sağlayabilirsiniz. Tekli modellerde ise Sedan marka bir aracın rahatlıkla sığabileceği bir model olan bu modeller kullanıcıların istekleri doğrultusunda tasarlanmaktadır.

            Özel olarak tasarlanan bu konteyner modelleri demonte olarak üretilmekte ve istenilen alana nakledilerek çok pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu alanda Garaj Konteyner olarak kullandığınız bu çeşitleri bazı mekânlarda geçici olarak kullanılıyor olabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra depo olarak ta kullanabileceğiniz bu modeller oldukça avantajlı kullanımlara sahip olmaktadırlar. Günümüzde inşaat sektöründe çok önemli gelişmeler bulunmakta ve yol, köprü, uzun soluklu inşaat alanlarında çok önemli bir personel çalışmaktadır. Bu personelin ihtiyaçlarını giderebilecek niteliklerde özel tasarım konteyner modelleri bulunmaktadır. Ofis, yatakhane, yemekhane olarak kullanılabilecek konteyner modellerinin yanında bu şekilde garaj kullanımları ile de araçların güvenliği sağlanmış olabilecektir.

Garaj Konteyner

            Sektörel bazda bakıldığında ticari olarak çağımızın ihtiyaçlarını gidermeye çalışan firmalar bu alanda farklı ihtiyaçlara sahip olabiliyor. Anlık ihtiyaçların anında karşılanması için konteyner modelleri çok ideal çözümler olmaktadır. Araçların emniyetli yerlerde park sorununu karşılamak amacı ile Garaj Konteyner modelleri bireylerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmektedir. Standart olarak tasarlanan modellerde 3 metre genişlik bulunmaktadır. Ancak farklı araçlar için kullanılacak garajlar için daha geniş garaj modelleri de üretilmektedir. Demonte halde üretilen modeller istenilen alana taşındıktan sonra monte edilebilmektedir. Hem ekonomik, hem de oldukça dayanıklık olan bu yapılar içerisinde araçlarınız güven içerisinde olacaktır. Farklı mevsim şartlarına göre üretimler yapılmakta ve dış kısımlarda kullanılan çürüme yapmayan çelik malzeme ile uzun yıllar aynı kalitede hizmetler sunabilmektedir.

Prefabrik Garaj Fiyatları

Uzun mesailer çalışarak kazandığı paranın ve yaptığı birikimin sonucunda satın aldığı aracını, sokak aralarında veya güvenliksiz bölgelerde araçlarını bırakmayı kimse istememektedir.

Bu sebeple, dikkatsiz sürücülerden veya art niyetli kişilerden araçlarını sakınmak için Prefabrik garaj talepleri her geçen gün artmaktadır. Yaşanabilecek sıkıntılar dikkate alındığında, oldukça hesaplı olan Prefabrik Garaj Fiyatları, bu konudaki talebi arttırmaktadır.

Sadece bireysel olarak değil, şirket ve işletmeler de araçlarını koruma ve düzen anlayışı ile Prefabrik garaj siparişleri vermektedir. İstenilen araç kapasitesine göre projelendirilebilecek Prefabrik garajlar park sorununa çözüm getirmektedir.

İstenilen Özellikleri Eklemek Mümkündür

Önceden dökülmüş beton zemin üzerine uzman montaj ekibi tarafından kurulumu yapılan prefabrik garajlar istenildiği taktirde sökülüp başka bir yere monte edilebilmektedir. Talep edilen renge boyanabilen prefabrik garajlara camlı paneller kullanmak da müşterinin tercihine kalmıştır.

Prefabrik garajlara istenilen özellikler eklenebilmektedir. Yedek parça, lastik gibi araca ait malzemelerin saklama ve depolaması için alan veya evde yer bulunamayan teknik ekipman ve tamirat gereçlerinin yerleştirileceği küçük bir atölye alanı bile eklemek mümkündür. 

Standart olarak sedan kasa bir aracın rahatlıkla sığabileceği ölçülerde projelendirilen garajlarda, istenilen ebat ve ek özelliklerine bağlı olarak Prefabrik Garaj Fiyatları değişiklik göstermektedir.

Sadece Araçların Değil Sizlerin De Güvenliğini Sağlar

İstenilen kapasiteye göre projelendirilen garajlar, ön üretimli hafif malzemeden prefabrik parçalarla monte edilmektedir. Elektrik tesisatı, dilendiği taktirde su tesisatı hazır şekilde teslim ve montajı yapılmaktadır.

Prefabrik yapılar depreme dayanıklı üretildiklerinden dolayı prefabrik garaj sahipleri için acil durumlarda sığınak olarak da kullanılabilmektedir. Sağlam izolasyonu sayesinde ısı ve ses yalıtımlı olduğundan güvenli bir şekilde korunma imkanı sunar.

Betonarme yapılara göre Prefabrik Garaj Fiyatları daha hesaplı olmakla beraber, daha da sağlam yapılardır. İstenildiği takdirde su ve elektrik tesisatları döşenerek, lavabo, tuvalet eklemeleri yapılabilir ve karşılaşılabilecek acil durumlar ve doğal afet durumlarında yaşam alanlarına, sığınaklara dönüştürülebilir.

Prefabrik garaj kapısına otomatik, kumandalı kapı sistemi kullanmak da müşterinin tercihine kalmış bir ek özelliktir. Uzaktan kontrol ile otomatik açılan kapılar, araçtan inmeden arabayı garajdan çıkarma ve garaja sokma kolaylığı sunmaktadır.

Soru Sorun