ss

Güvenlik Bekçi Konteyner

Modern yaşam koşulları biz insanları kalabalıklar içerisinde yalnız kalmaya doğru çekerken, bu durum da insani ilişkilere, hatta özellikle karşılıklı emin olma ve güven duygularına da zarar vermektedir. Neredeyse her gün haberler dolayısıyla bizlere sunulan üzücü ve talihsiz olaylar, nüfus oranının da hiç olmadığı kadar arttığı bölgelerde insanları birbirlerinden çok daha uzaklaştırmış ve yabancılaşmıştır. Suç olaylarının da artmasıyla beraber bu durum çok geniş alanda yaşam tercihlere yansımış durumdadır. Bu doğrultuda Güvenlik Bekçi Konteyner sistemleri de öncelikli olarak tercih sebebi haline gelmiştir. İnsanların barınma gereksinimlerini karşılayabilmek adına mekan tercihlerinde aradıkları niteliklerin başında güvenlik geldiğinden dolayı bu gibi sistemler ön plana çıkmıştır.

Evlerin depreme dayanıklı, manzaralı ya da ferah olmalarının yanı sıra bekçi ve güvenlik görevlisi gibi personellerin varlığı da son derece önemli bir hale gelmeyi başarmıştır. Güvenlik sektörüne ve bunun beraberinde mevcut personellerin ofisi olarak değerlendirilen Güvenlik Bekçi Konteyner sistemlerine olan talep çok daha fazla artış kaydetmiştir. Peki, bekçi ve güvenlik konteyner sistemleri hangi alanlarda kullanım için uygundur? Kısa ve net bir şekilde güvenlik personellerinin olması gereken her türlü durumda ve alanda tercih edildiği söylenebilir aslında. Ancak en çok tercih edilen alanlardan bazıları ise şu şekildedir; şantiyeler, konut siteleri, fabrikalar ya da otoparklar bu konuda örnek gösterilebilir.

Güvenlik Bekçi Konteyner

Aynı şekilde mitingler, konserler, parklar, fuarlar ya da tarihi eser niteliği taşıyan yapılar bu konteyner sistemlerinin en çok tercih edildiği alanlar arasında yer almaktadır. Güvenlik Bekçi Konteyner sistemleri, diğer konteyner modelleri gibi kısa zamanda imalat ve montaj özelikleri ile halkın güvenliğini riske atacak riskli durumlarda da olay yerine olay anında kurulabiliyor. Söz konusu olan bu konteyner sistemleri, çok sayıda şirket tarafınca standart ölçülerde imal edilebildiği gibi, istekleriniz doğrultusunda tuvaletli, tek odalı ya da iki odalı gibi alternatifler kapsamında da üretilebiliyor. Bu sistemler, içinde görevini sürdürmekte olan personellerin gereksinimlerine karşılık vermek zorunda olmasının yanı sıra muhtemel bir saldırı halinde güvenliği de üst düzeyde sağlayabilecek özelliklerdedir.

İkinci El Bekçi Kulübesi

Bekçi kulübeleri genellikle mobo dediğimiz, polyester malzemeden yapılan köşeleri yuvarlak hatlı, büyük bir kumbara gibi duran, dolgun görünüşlü kabin tipleridir. Görünümlerindeki yumuşak hatlar gözü rahatsız etmeyecek bir şekilde tasarlanmışlardır. Bekçi kulübeleri olduğu için, çok özel koşullar dışında fazlaca hırpalanmazlar ve bu nedenle de İkinci El Bekçi Kulübesi satın almak mantıklı bir çözümdür. Genel itibarı ile bekçilerin ihtiyacı olabilecek şekilde sadece bir tuvalet bulunacak şekilde üretilirler. Böylece, mesaisi sırasında bir güvenlik görevlisi, hem doğal ihtiyaçlarını karşılayacak hem de kulübeye yerleştireceği bir masa üzerinde ufak tefek yeme içme ihtiyacını da karşılayacaktır. El-bette içecek bir şeyler hazırlayabilmesi için de elektrik tesisatına dikkat etmek gerekir. Elektrik tesisatının ne kadar yıprandığını, incelemek, hayati bir önem taşır.

Taksi Durakları, Okul Kantinleri

Taksi duraklarında da bekçi kulübeleri son derece kullanışlı bir şekilde düzenlenebilir. Ayrıca, bekçi kulübesi olarak satışa sunulan bu tür ürünler okul bahçelerinde küçük kantin, şehir içlerinde ise büfe olarak da kullanılabilmektedir. Bu amaçlar ile kullanılacak olan İkinci El Bekçi Kulübesi, ihtiyaca göre biraz daha büyük olarak düşünülebilir. Kantin ya da büfe şeklinde kullanılacak kulübelerde su tesisatının da sağlıklı çalışır vaziyette olmasına özen gösterilmelidir. Aynı şekilde stadyum yakınlarında kurulacak olan biraz büyükçe bir bekçi kulübesi, özellikle stadyumda oynanacak bir maç öncesi son derece işlevsel bir görev üstlenecektir. Bu kulübeler, buralarda spor takımlarının bayrakları, formaları, şapkaları ve diğer gerekli olabilecek malzemeler ile birlikte çay, soğuk içecekler de rahatlıkla satışı yapılanlar listesine girebilir. Bir bekçi kulübesinin kullanımının sınırları sadece sizin hayal gücünüzdür.

Tarım Alanları

Pek çok çiftçi, tarım alanları içinde ürünlerinin tasnifini yapacak alan bulamaz. Aynı şekilde molalarda ve çalışma saatleri dışında da dinlenecek ya da en azından küçük bir çay yapacak yer bulamaz kendilerine. İkinci El Bekçi Kulübeleri bu tür ortamlar için de son derece kullanışlı depolama alanları şeklinde görev yapabilir. Bu bekçi kulübeleri aynı zamanda bahçede kullanılacak aletlerin de depolanması için uygun bir mekan olacak ve çiftçinin sürekli aynı aletleri yanlarında taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıracaktır.

Soru Sorun