ss

Konteyner Ev

Konteyner Ev

FARKLI İHTİYAÇLARA ÖZEL KONTEYNER EV MODELLERİ

            Betonarme evler her türlü lüks, konfor ve fonksiyonel özelliklerine rağmen yüksek maliyetleri ile bazı durumlarda dezavantaj oluşturabiliyor. Tatil mekânlarında satın aldığınız güzel bir arsa ya da evinizden uzaklarda olan bahçenizde kendinize özel ekonomik, konforlu ve pratik kuruluma sahip Konteyner Ev modelleri arasından ideal seçimler yapabilirsiniz. Bu modellerde betonarme yapılardan elde ettiğiniz konforun tamamını elde edebilirsiniz. Ekonomik özellikleri ve her alanda kullanılabilir pratikliği ile de farklı alanlarda kullanılabilme özelliğine de sahip olacaktır. Odalara ayrılabilen bu platform içerisinde elektrik ve su tesisatları döşenmekte ve konfor adına tüm ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Genel tasarımlar üzerinden farklı büyüklükler tercih edilebilmekte, hatta ön kısmında küçük bir veranda tercih ederek te kendinizi dinleyebileceğiniz hoş tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

            Dış kısımdaki camekânları daha büyük özelliklerde tercih edebilir ve birkaç konteyner modülünün birleşimi ile mükemmel bir Konteyner Ev modeli elde edebilirsiniz. Yan yana kullanabileceğiniz bu tür tasarımların yanında üst üste monte edilerek te kullanılabilen modeller ile büyüklük olarak istenilen genişliklerde yaşam alanları elde edilebilir. Hazırlanan konteyner modellerine çatı formları eklenerek çok daha sıcacık bir yuva profili oluşturulabilmektedir. Tasarım alanında büyük pencereler kullanmak çok daha modern seçimler ortaya çıkarabilmektedir. Ancak bir yönden de tehlike oluşturmakta ve bu nedenle güvenlik anlamında dış kısımlarına demir yaptırmak bu sorunu çözebilmektedir.

Konteyner Ev

            Bu modüllerin istenilen alana yerleştirilmesi çok kolay olmaktadır. Ancak gerekli olan kısım alt kısımda yer alan düz bir betopan olmaktadır. Çatı olarak farklı seçenekler göz önünde bulundurulabilen Konteyner Ev modelleri içerisinde iki odalı bir tasarımı çok pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Özellikle yazlık mekânlarda tercih edilen modellerde yan cephelerde daha çok geniş camlar tercih edilmektedir. İstenilen boyutlarda üretilebilen bu modeller, birbirine eklenerek çok daha geniş kullanım alanları ortaya çıkarılabilir. Bu mekânların en önemli avantajları arasında ısı ve ses yalıtımı özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede ideal bir yaşam alanı olacak ve depreme dayanıklılık özellikleri ile de her alanda çok daha pratik kullanımlar ortaya çıkarılmaktadır.

Konteyner Ev Fiyatları

Ev sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Evet, yanlış okumuyorsunuz, dönüp tekrar yazıyı okumanıza gerek yok. Ev sahibi olmanın kolaylığından bahsediyorum. Beton yığınları arasındaki bir hayattan sıkıldıysanız bu teklifim tam da size göre. Etrafımızda ne kadar da çok katlı bina var değil mi? Oysaki biz eviniz olsa ister dubleks, ister tek katlı bahçeli ne kadar güzel olurdu. Bu imkânın artık hiç de zor olmadığını sizlere söyleyebilirim.

Konteyner Evler Sayesinde Uygun Fiyatlarda Evlere Sahip Olabilirsiniz

Konteynır evleri muhakkak ki duymuşsunuzdur. Ya da birçok internet sitesinde, tasarım harikası konteynır evlere rastlamanız da mümkündür. Peki, bu harika tasarımlara sahip olmanın maliyeti nedir? Hiç şüpheniz olmasın ki Konteyner Ev Fiyatları hiç de düşündüğünüz kadar yüksek fiyatlarda değildir. Maliyet araştırmanız neticesinde ne kadar da kolay bir şekilde ev sahibi olacağınıza belki siz bile inanamayacaksınız. Yeter ki konteynır evinizin kurulacağı bir arsanız olsun. Mevcut bir arsa üzerine uzman bir ekip ile konteynır evler rahatlıkla monte edilebilmektedir. Size de bu evin keyfini sürmek kalacak. Hem yüksek maliyetlere katlanmayacaksınız, hem deprem riskini yok edeceksiniz, hem de tamamıyla kendinize ait istediğiniz boyutlarda bir ev sahibi olacaksınız. Belki de evin etrafına şirin bir bahçe yapacaksınız. Bahçesinde rengârenk çiçekler ile güzel bir ev konsepti hazırlayacaksınız. Her şeyden önemlisi ise konteynır ev ile beton yığını çok katlı binalarda sıkışık bir hayat yaşamayacaksınız.

Konteyner Eve Sahip Olmanın Avantajını Yaşayın

Konteyner Ev Fiyat avantajlarından yararlanıp, dilediğiniz hayatı kurmak tamamıyla size kalmıştır. Bunun için tek yapmanız gereken sahip olmak istediğiniz konteynır evi seçmek ve kurulacağı alanı belirlemek olmalıdır. Belirlediğiniz arsa üzerine konteynır eviniz kurulduktan sonra huzurlu bir hayatın kapılarını kendiniz için açmış olacaksınız. Evinizi istediğiniz şekilde zevkinize göre hazırlayacağınız eşyalar ile dizayn edebilir, evinizde arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi misafir edebilirsiniz. Betonarme binadan tek farkı Konteyner Evlerin Fiyatı dır. Bir arsa üzerine betonarme bir ev yaptırmak istediğinizde birçok prosedür uygulamak zorunda kalırsınız. Belki de tam olarak istediğiniz bir eve sahip olmazsınız. Ancak konteynır evlerde bu tarz risklerle karşılaşmanız çok düşük bir ihtimaldir. 

Soru Sorun