ss

Konteyner

Konteyner

            Son yıllarda yıldızı en çok parlayan sektör inşaat olmaktadır. Betonarme yapılar genel olarak sağlamlıkları ve kalıcılıkları ile bilinse de artan maliyetler bazı sektörlerde alternatif yapılara ihtiyacı artırmıştır. Bu alanda Konteyner yapılar devreye girmektedir. Farklı sektörlerdeki farklı ihtiyaçlara göre şekillenen üretimler oldukça ekonomik ve hızlı olarak sunulmaktadır. Bu özellikler ile de giderek daha fazla tercih edilir olmaktadırlar. Yapı olarak bakıldığında dış kısımlarında galvaniz çelik saç bulunmakta ve bu özelliği ile çürüme yapmayan bir dış kaplaması bulunmaktadır. Yapı olarak incelendiğinde çatı izolasyonunda camyünü bulunmakta ve çatı destek profili ile kaplanmaktadır. İç duvar kaplamasında PVC lambri özellikleri yer alırken, duvar izolasyonu içerisinde styrapor kullanılmaktadır. Pencerelerde PVC özellikler bulunurken, iç kapılar mdf olmaktadır. Alt kısımlarında ise betopan bulunmaktadır.

            Kullanım alanına göre de iç dizaynlarda Konteyner modellerinde farklı özellikler bulunacaktır. Ölçü olarak 20, 40, 45’lik modeller bulunmakta, amaç olarak ise insani ihtiyaçların karşılanmasının yanında yük taşımacılığı sektörünün de en temel taşıma aracı olmaktadır. Çeşitli kamu ve özel kurumlarda kullanılabilen bu modellerin geniş ölçekli inşaat sahalarında çok fazla kullanımı ile bilinmektedir. Bazı modeller askeri alanlarda kullanılmakta, bu nedenle tasarım ve özellikler açısından da zırhlı olabilen modeller askeri kamuflaj özellikleri ile de donatılmaktadır. Şehirlerin doğal yapısına uygun tasarlanan dış mimari özellikleri ile metropol modeller, farklı amaçlar için tercih edilebilen bir kalıp modeldir.

Konteyner

            Bunların yanında ticari sahalarda tercih edilen büfe ya da cafe tarzı işletmeler içinde bu tür yapılar kullanılmaktadır. Bu alanda Konteyner modelleri arasında ev olarak tasarlanan bir evde olabilecek tüm bölümlerin yer aldığı tasarımlarda yer almaktadır. Şantiye alanlarında yatakhane, yemekhane, wc& duş gibi ihtiyaçlar için tasarlanan yapıları ile de özel modeller bulunmaktadır. Bu tür ihtiyaçların yanında depolama ihtiyaçları için tasarlanan modellerde bulunmaktadır. Özellikle kullanım alanına hitap edebilmesi açısından iç dizaynlar tercih edilmektedir. Bazı modellerde dış kapak tamamen açılabilir, bazılarında ise garaj kapısı formatında ürünlerin uzun kısımlarında iki adet kapı kullanılabilir. Kullanım alanlarına göre geçici olarak tercih edilebilen bu modeller kiralık ya da ikinci el seçenekleri ile de çok daha ekonomik özellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayabileceklerdir.

Konteyner Fiyatları

Her ihtiyaca uygun olarak üretilen konteyner modelleri otomasyon desteğiyle fabrikalarda üretilir, pratik ve kolay kurulum özelliği nedeniyle kısa sürede montajı yapılır. Konteynerler son sistem ile özel ve değişik ölçülerde üretilebilmektedir.

Firmamız uzun yıllardan beri konteyner işi yaptığından dolayı deneyimleri doğrultusunda konteyner satışı gerçekleştirmektedir. Son teknolojiye uygun olarak üretilen konteynerler uygun ve ekonomik ürünlerdir.

Konteynerlerde galvaniz paslanmaz malzeme kullanılarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle çok dayanıklı olan konteynerlerin çatılarında izolasyon da yapılmıştır. Bu sayede sıcak ve soğuğu geçirmeme özelliğine sahip ürünler dış görünüşüyle estetik bir görünüme sahiptir.

Konteyner Fiyatları uygun olup, lüks yapısı ve yüksek kalitesi sayesinde şehrin bütün mekanlarında kullanılabilir.

Konteyner Fiyatlarını Etkileyen Etmenler

Konteyner Fiyatları belirlenirken konteynerin özellikleri ve üretilirken kullanılan malzemelerin kalitesi fiyatlandırmayı etkileyen en önemli etmenler arasında yer almaktadır.

Genel olarak 240*600 veya 300*700 ölçülerinin kullanıldığı konteynırlarımızda özel ölçülerle konteynerler de talep edilebilmektedir. Konteynerler ihtiyaca göre iki odalı, wc duşlu gibi birçok özellikle üretilebilmektedir.

Konteyner satın alırken firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız uygun fiyatlarla  kaliteli konteyner satışı gerçekleştirmektedir. Herkesin beklentisine uygun konteyner çeşitlerinin yer aldığı firmamız sayesinde ihtiyaca uygun konteyneri hemen alabilirsiniz.

Konteynerler üretilirken ihtiyaçları karşılamaya yönelik ve kullanışlı bir şekilde üretilir. Konteyner maliyetleri belirlenirken kullanılan malzemenin önemi büyüktür.

Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan konteynerler uzun ömürlü olduğu için sizlere büyük maliyetler doğurmamaktadır.

Konteynerin Kullanım Alanları

Konteyner alırken ihtiyaçların belirlenmesi çok önemlidir. İhtiyaca uygun konteyner satın alınması için detaylı bir araştırma yapılmalıdır. İhtiyacını karşılayacak konteyner modeli belirlendikten sonra kısa sürede konteynerin montajı gerçekleştirilmektedir.

Konteynerler ev ve ofis konteynerleri, deprem konteyneri, inşaat ve şantiyeler için kullanılan konteynerler, ofis, çalışma odası, banyo, mutfak, tuvalet, yemekhane konteynerleri gibi birçok çeşitte üretilip kullanılabilmektedir.

Konteynerlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Bu nedenle herkes ihtiyacına uygun konteyner modelini bulabilir. Ekonomik Konteyner Fiyatları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz alanlarda güvenle kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Hem kaliteli hem de güvenli olma özelliğine sahip olan konteyner modelleri sayesinde hem daha az para öder hem de uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Soru Sorun