ss

Metropol Konteyner

            Pencere ve kapı formaları ile desteklenerek hazırlanan Metropol Konteyner modelleri modern tasarımları ile şehir ortamına uyumlu olarak tasarlanan estetik özellikleri ile farklı oluşturan mini ofislerdir. Sosyal tesislerde, piknik alanlarında ya da parklarda sıkça kullanılan bu yapılar istenilen alanında hızlı çözümler olarak tercih edilmektedir. Ayrıca taksi durakları, güvenlik kabinleri olarak ta kullanım imkânları bulunmaktadır. Çevreci yapıları sayesinde istenilen alanda kullanılabilir ve herhangi bir zarar oluşturmadan ihtiyaçlar karşılanabilecektir. Gerektiği alanlarda büfe olarak ta kullanılabilirler. Bu nedenle tasarımlar kullanılmak istenen ihtiyaçlara göre şekillenecektir. Dış yapılarında özellikle estetik özellikler barındırmakta ve kullanıldığı her alanda modern bir yapı olarak kullanılmaktadır.

            Uygun fiyat aralıkları ile de tercih edilen bu konteyner modelleri istenilen renk ve ölçülerde üretilebilmektedir. Isı ve ses izolasyonları ile de betonarme binalardaki kullanımlarla aynı özellikler ortaya çıkacaktır. İstenildiğinde lavabo gibi ek özellikler kullanılarak ta çok daha kullanışlı bir mekân haline getirilebilmektedir. Fabrika ortamında hazırlanan projeler gereği tüm parçaları özen ile üretilen Metropol Konteyner modelleri, birinci derece deprem şartlarına göre de sağlam yapılar olarak üretilmektedir. Farklı olumsuz hava koşullarına da uyumluluk sağlayabilen bu yapıları istediğiniz alanlarda kullanarak ihtiyaçlarınızı çok daha ekonomik ve kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Hazırlanan konteyner modüller içerisinde havalandırma sistemleri dâhil pek çok farklı özellik eklenebilir ve bu şekilde istenilen alanda farklı avantajları ile kullanılabilir olmaktadır.

Metropol Konteyner

            Çevreci bir görünüme sahip olan bu yapılar istenilen alanlarda kullanılabilir. Bu yapıların kullanımında düz bir beton zemin gerekli olmaktadır. Bunun haricinde istenilen alanlarda kullanılabilen Metropol Konteyner modellerini diğer konteyner modellerinden ayıran en önemli özellik ise zarif ve çekici bir tasarıma sahip olmalıdır. Dış mimarilerindeki estetik özellikleri ile öne çıkan bu modelleri büfe, ofis, mağaza, bekçi kulübesi, güvenlik kulübesi ya da taksi durağı olarak kullanabilirsiniz. Kullanım alanına göre kapı ve pencere modellerinin formları değişecektir. Market olarak kullanacağınız konteyner modellerinde geniş cam bir vitrin kullanabileceğiniz gibi, ofis olarak kullanmak istediğiniz modellerde çelik kapı formlarının yanında geniş cam profilleri de kullanılabilir.

Metropol Konteyner Fiyatları

 Metropol Konteynerler şehrin dokusuna uyum sağlayan modern tasarımlara sahip estetik konteyner çeşitleridir. Metropol konteynerler metal karkas yapısı ile üzerine her türlü kaplama imkânı sunan, bulunduğu ortama kalite katan modern görünümlü estetik yapılardır. Metropol konteynerlerde metal karkas üzerine taşonit yalıpan kaplama, ahşap kaplama, alüminyum kompozit kaplama, siding kaplama gibi farklı kaplama çeşitleri tasarım çeşidine göre farklı olarak kullanılabilmektedir.

Metropol konteynerlerde duvar arası kullanılan izole straforla ısı ve ses izolasyonu en üst seviyededir. Metal kullanımı ve kalın duvar yapısıyla metropol kabinler son derece güvenli ve sağlam konteynerlardır. Metropol Konteyner Fiyatları kullanım alanına göre değişir. Kullanım alanları, güvenlikten satış ofisine, büfeden dinlenme alanlarına, bilet satış noktalarından gazete bayilerine kadar birçok farklı kullanım alanına göre üretilmektedir. Sosyal tesisler, piknik alanları, parklar gibi genel kullanıma açık alanlarda metropol konteynerler çevreye uyumlu ve estetik görünümlü tuvalet çözümü olarak da tercih edilmektedir.
 

Metropol Konteyner Kabinleri Nerelerde Kullanılır?

  • Güvenlik Kabini (Apartmanlar, Siteler, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar, Hava Alanları, Sosyal Tesisler. )
  • Büfe Kabini (Gazete Bayi, Ekmek Büfesi, Gıda Büfesi.)
  • Taksi Kabini (Taksi duraklarına özel tasarımlar.)
  • Ofis Kabini (Özel çalışma alanları ve Şantiyeler .)
  • Gişe Kabini (Bilet Satış, Müze Girişleri, Okul Girişleri.)
  • WC-Duş Kabini (Çoklu veya Tekli olarak özel tasarımlar.)

Metropol Konteyner Fiyatları bu kullanım alanlarının büyüklüğü ve ihtiyaçlara göre değişmektedir.

Metropol Konteyner Fiyatları

150×150 ebattan başlayarak üretilen metropol kabinler parçalı üretimle 50 metrekareye varan estetik mekânlar yaratmaktadır. Güvenlik Kabini olarak; plazalar, siteler, AVM’ler, otoparklar, fabrikalar, yönetim binaları, havaalanları, sosyal tesisler gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Büfe çözümü olarak; marketler, kafeteryalar, meydan büfeleri, akbil ve kombine kart satış mekânları, gazete ve dergi satış alanları, ekmek satış alanlarında tercih edilmektedir.

Gişe kabini olarak; müze, sinema, tiyatro, stad, otopark, lunapark vb. alanlarda. Taksi durağı ve ofis yapısının yanı sıra wc duş olarak parklar, sosyal tesisler, AVM’ler spor alanları, hastane ve okul gibi alanlarda yoğun olarak tercih edilmektedir. Metropol Konteyner Fiyatları kullanılan alana göre farklılık göstermektedir.

Soru Sorun