ss

Mobil Fırın

Mobil Fırın

Söz konusu olan mobil yapı çözümlerinin sahip olduğu özellikleri net bir şekilde bilmek gerekir. Mobil yapı çözümlerinden biri de fırın modelleridir. Bu modellerde ilk başta spiral mikserler yer almaktadır. Pek çok fırın modelinde tercih edilen bu mikser çeşidi ile beraber, hızlı olacak şekilde ekmek hamur üretimi gerçekleştirilebilir. Dijital kontrol panelleri ile çalışabilen ve oldukça hızlı şekilde performans sağlayan mikserler, seri üretimin gerçekleştirilmesi gerektiği alanlarda fırın çalışanlarına kesinlikle faydası olacaktır. Üstelik bir fırın içerisinde olması gereken dinlendirme üniteleri de Mobil Fırın larda yer alan mevcut özelliklerden yalnızca biridir. PVC konveyör bantlar üstüne dizilmiş olan hamurlar, bir zaman geçtikten sonra yani bu alanda dinlendirildikten sonra fırınlara hazır bir hale getirilebiliyor. Üstelik tünel fırın ya da kesme ve tartma makinesi gibi yapı seçenekleri de bu mobil yapılarda yer alabiliyor.

Ayrıca mobil yapı çözümleri istenen özellikler kapsamında üretilebiliyor. Mobil yapı çözümleri arasında bulunan fırınlar, pek çok noktada hizmet sunabilen yapı seçeneklerinin başında konumlandırmıştır. Hijyenik şartlarının yanı sıra içeriği de tamamıyla kullanıcı kişilerin istek ve talepleri doğrultusunda dizayn edilebiliyor. Bir fırın içerisinde bulunması gereken ve ihtiyaç duyulan temel donanımların tamamının yer aldığı Mobil Fırın yapı çözümleri, istekleriniz doğrultusunda çok daha ayrıntılı bir şekilde dizayn edilebiliyor. Bu sebepten dolayı sizler de mobil yapı çözümlerini değerlendirebilir ve hem pratik hem de uzun ömürlü bir fırın sahibi olabilirsiniz.

Mobil Fırın

Bunun için yalnızca isteklerinizi ve beklentilerinizi hizmet talep etmek istediğiniz firmaya belirtmeniz gerekir. İçerisinde yer alan jeneratörler ile enerji probleminin ortaya çıkmadığı bu yapı çözümleri ile beraber her türlü ortamda ekmek üretim işlemleri seri bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Mobil Fırın yapı çözümleri kapsamında hizmet sunan ve mobil ürün alternatifleri alanında uzun seneler boyunca varlığını koruyan profesyonel markalar, pek çok mobil ürünün yanı sıra fırın konusunda da en büyük destekçiniz olarak bulunacaktır. Sektörde yer edinmiş profesyonel markalar ile beraber istediğiniz tüm özelliklere mobil yapı çözümleri sayesinde sahip olabilirken, aynı zamanda ileriye dönük olarak her türlü teknik destek olanağını da elde edebilirsiniz.

Soru Sorun