ss

Mobil Mutfak

En başta şantiyeler olmak üzere daha pek çok önemli alanın vazgeçilmezi haline gelen bir yapı modeli söz konusudur. Şantiyelerde sıkça görülen bu yapı çözümleri, yoğun geçen bir çalışmanın sonrasında yemek yeme ihtiyacının giderilebilmesi adına tercih edilen mutfak sistemler şeklinde tanımlanabilir. İçerisinde mevcut olarak bulunan kızartma makineleri, fırınlar, havalandırma sistemleri ve bulaşık yıkama bölümleri ile bir mutfak şefinin her türlü ihtiyacını giderebilecek özelliklerde dizayn edildiğini söylemek mümkündür. Bu sebeplerden dolayı yemek yapma görevine sahip olan şef ve şef ekibi, Mobil Mutfak sistemlerinde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacaktır. Bunun yanı sıra dış yapısında tercih edilen ürünlerin de bakteri geçirmez hijyenik yapılarda olması, yemeklerin sağlıklı olması adına son derece önemli unsurların başında yer almaktadır.

Kalabalık sayıda olan bir işçi grubuna yemek dağıtabilmek için ve aktif olacak şekilde yer değişimlerinin sağlanması için gerekli görülen bu konteyner sistemleri, pek çok inşaat firmasının tercih ettiği yapıların başında yer almaktadır. Yer değiştirme özelliği aslında bu konteyner sistemlerinin en belirgin ve en beğenilen özelliklerinden yalnızca biridir. Tüm bunların yanı sıra mobil olması sebebiyle adından anlaşılacağı gibi herhangi bir noktadan başka bir noktaya sevk edilmesi oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilecektir. Sizler de Mobil Mutfak sistemlerini kendi ihtiyaçlarınız kapsamında tercih ederek büyük oranda verim elde edebilirsiniz.

Mobil Mutfak

Bu bilgilerin yanı sıra insani yardım çalışmaları için tercih edilebilen mobil yapı çözümleri, yardım çalışmalarında da aktif bir halde yer almak isteyen firmalar için son derece büyük bir öneme sahip durumdadır. Üstelik şantiye gibi alanlarda da tercih edilebilen Mobil Mutfak sistemleri soğutucu bölümü ya da ürün saklama bölümü gibi alanları sebebiyle de ürünlerin saklanması için önemli avantajlar sağlamaktadır. Betonarme yapı çözümlerinin mutfak alanlarında yer alan her türlü şeyin kaliteli bir halde içinde olduğu mobil yapı çözümlerini profesyonel anlamda tercih edebilirsiniz. Alanında lider olan kadrosu ile hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini baz alan profesyonel uzmanlar, mobil yapı çözümlerinde de müşterilerine pratik çözümler sağlayarak mobil ürün hizmeti sunabiliyor.

 

Soru Sorun