ss

Modifiye Konteyner

Modifiye Konteyner

Konteynerler çeşitleri bakımından birbirinden farklılık gösteren özellikte üretimi yapılan araçlar olarak bilinmektedir. Özel üretim konteyner çeşitleri arasında yer alan Modifiye Konteyner bir yapının değiştirilmesi, kişiselleştirilmesi ve ayarlanması anlamında kullanılmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda üretimi yapılacak olan konteyner çeşitleri arasında modifiye konteyner normal konteynerlerin alamadığı yük kapasitesi durumunda özel tasarım olarak üretilmektedir. Kullanım amacı temelinde taşımacılık olmayan modifiye konteynerler daha çok pazarlama, ürün teşhir ve saha faaliyetleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Çelik malzemeden üretimi yapılan modifiye konteynerler sağlam ve dayanıklı yapısı ile güvenli bir kullanım alanı oluşturur. Özel olarak tasarımı yapılacak olan modifiye konteyner ihtiyaçlarınız doğrultusunda üstü açık, iki katlı merdivenli ve pencere gibi özellikler verilmektedir.

Kullanışlı özellikte olan modifiye konteynerler koruyucu ve sağlam yapısıyla güvenliğinizi sağlarken görünümü ile de estetik bir duruş sağlamaktadır. Modifiye Konteyner yüksek korumalı taşımacılık içinde tercih edebileceğiniz bir araç olmakla birlikte görünüm açısından da şık bir duruş sağlayacaktır. Sağlam yapıları ile dikkat çeken konteynerler çelik malzemeden üretilerek kazaya veya herhangi bir darbeye karşı da yüksek koruma sağlamaktadır. Modifiye konteyner üzerine hizmet veren firmamız ihtiyacınız doğrultusunda konteyner üreterek renk, model ve özelliklerini de seçme şansını sizlere sunmaktadır. Modifiye konteyner kullanım alanları genelde kara yolu taşımacılığı olarak ürünlerin sunumunda tercih edilmektedir.

Modifiye Konteyner

Birçok iş alanında hayatınızı kolaylaştıracak olan her türlü çözümü sizlere sunan konteynerler özellikleri ile pazarlama, ürün teşhir ve tanıtım gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Diğer konteyner çeşitlerine kıyasla Modifiye Konteyner modelinin ana özellikleri arasında üst tavan kısmının açık olması ve içinin dolumu yapıldıktan sonra branda ile kapatılması ilk sırada yer almaktadır. Geniş hacmi sayesinde ürünleri istediğiniz şekilde yerleştirmenize de olanak tanıyan modifiye konteyner güçlü çelik konstrüksiyondan yapısı ile istediğiniz şekilde kullanmanıza olanak tanır. Aynı zamanda iç ve dış yapısında bulunan güçlü kimyasal bileşenleri sayesinde depreme karşı da dayanıklı bir üründür. Modifiye konteynerler kullanım amaçlarına göre farklılık gösteren şekillerde üretimi yapılan nitelikte araçlar olmakla birlikte sağlam yapıları ile ihtiyacınız olan her alanda uygun olarak kullanabileceğiniz bir üründür.

 

Soru Sorun