ss

Mutfak Konteyner

Sosyal ihtiyaçların karşılanmasında konteyner yapılar günümüzde fonksiyonel özellikleri ile çok fazla tercih edilmektedir. Daha çok yük taşımacılığında karşımıza çıkan yük konteynerlerinin yanında insani ihtiyaçların karşılanmasında kullanılan özellikleri ile de farklı model konteyner ürünleri bulunmaktadır. Bu alanda genelde şantiyelerde ve sosyal yardım projelerinde görmeye alıştığımız Mutfak Konteyner modelleri ile ekonomik olarak yemek dağıtım hizmetleri verilebilir. Özellikle çok fazla personeli bulunan firmalar için bu tür kullanımlar yemek ihtiyacının karşılanmasında çok daha ekonomik ve çok daha sağlıklı bir yöntem olacaktır.

Genel olarak bakıldığında bu özel tasarım konteyner modülleri içerisinde mutfaklarımızda kullanılan tüm eşyalar bulunmaktadır. Bu nedenle tam teşekküllü bir yemekhane olarak ta kullanılabilirler. Bu modüller içerisinde su ve elektrik tesisatı bulunmaktadır. Farklı ihtiyaçları karşılayabilmek adına farklı büyüklüklerde üretimleri yapılabilmektedir. Genişlik olarak genellikle içinde birkaç kişinin aynı anda çalışabileceği modüller olan Mutfak Konteyner seçenekleri, farklı sektörlerde hizmetler sunan firmaların yemekhane olarak kullanabileceği çok ideal yapılardır. İç dizaynlarında fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, kızartma kısmı, havalandırması, eyvesi ve tezgâh kısmı da yer almaktadır. Bu modüller yemek dağıtım alanı olarak ta kullanılabilmektedir. Bu nedenle ön kısmı tamamen açık olabilen modüllerden kolayca servis yapılabilmektedir. Tezgahlar metal olmakta ve hijyenik ortamların oluşması bu şekilde sağlanabilmektedir.

Mutfak Konteyner

Üretimlerde müşterilerin ihtiyaçları baz alınmaktadır. Bu nedenle ek yapılarda Mutfak Konteyner modülleri içerisinde yer alabilmektedir. Kurumsal firmaların yanında belediyeler gibi resmi kurumlarda bu tür yapılara çok fazla ihtiyaç duyabiliyor. Özellikle ramazanlarda çok farklı alanlarda yemek dağıtım hizmeti veren resmi kurumlar bu tür yapılar ile bu işlemleri oldukça rahat bir şekilde yapabilmektedir. Yerleşim merkezlerine uzak alanlara yemek dağıtımı söz konusu olduğunda bu tür özel tasarım araçlar sayesinde yemekler ihtiyaç olduğu alanlarda pişirilerek anında dağıtım işlemine geçilebilmektedir. İstenilen her alan taşınabilmesi itibari ile de sektörler içerisinde tercih edilen bu yapıları satın alabileceğiniz gibi kiralayabilir ya da ikinci el ürünler arasında tercihler yaparak çok daha fazla ekonomi sağlayabilirsiniz. Ekonomik, avantajlı ve hijyenik yemek yapma alanları oluşturan bu mutfaklar ihtiyaç olan noktalara anında sevk edilebilmekte ve verimli çalışma sistemi kurabilmektedir.

Soru Sorun