ss

Ofis Konteyner

Ofis Konteyner

MODERN VE KULLANIŞLI OFİS KONTEYNER MODELLERİ

            Maliyet açısından ekonomik özellikleri ile tercih edilen konteyner modelleri, kullanım açısından farklı özellikleri ile de bireysel ya da kurumsal alanlarda ihtiyaçlara çok önemli çözümler getirmektedir. Kurumsal alanda pek çok sanayi bölgesinde görmeye alıştığımız bu modeller arasında farklı kullanımlar bulunmakta ve Ofis Konteyner seçenekleri ile de istediğiniz yerde ofisinizi kurabilirsiniz. Hızlı montaj özelliği ile tercih edilen bu tür yapılar, kolay taşınabilir özellikleri ile de ihtiyaç olan her alana sevk edilerek bu alanlarda kullanılabilirler. Çalışma ortamınızı kendiniz tasarlayabilir ve pratik çözümler oluşturarak ekonomik olarak modern bir çalışma alanı elde edebilirsiniz.

            Konteyner yapıların genel özellikleri arasında birinci dereceden depremlere karşı dayanıklılık bulunmaktadır. Ve çok farklı iklim koşullarına göre de yapılan ısı ve ses izolasyonu sayesinde de sağlam kullanımlarda sunacaktır. En dış kısımlarda toz boyalı özellikleri ile mikrolambiri saç bulunmaktadır. Birleşimlerde ise özel kenet sistemi kullanılmakta ve cıvatalı birleşimlerle montaj işlemi tamamlanmaktadır. Isıcamlı, pervazlı PVC doğrama pencereler bulunmaktadır. İstenilen tasarımlara göre Ofis Konteyner modellerinde pencereler kullanılmaktadır. Cephe kısımlarının dış yüzeylerinde de toz boyalı çelik saç kullanılmakta ve bu özellikler sayesinde oldukça uzun ömürlü kullanımlara sahip olunabilmektedir. Alt kısımlarda ise mukavemet artıran tırtıklı şase yer almakta, kaldırma kolonları sayesinde konteyner modellerine genel olarak şekil verilmiş olmaktadır.

Ofis Konteyner

            Kapılarda da farklı seçenekler tercih edilebiliyor. PVC kasalı yalıtımlı kapılar ya da çelik kapılarda tercih edilebilmektedir. Kurulum alanında betopan bir zemin gereklidir. Düz alanlara kurulabilen Ofis Konteyner modelleri talep ederken farklı renkler ve tasarımlar elde edilebiliyor. İç kısımda ise bir çalışma alanında bulunması gereken her detay düşünülmektedir. Özellikle elektrik ve su tesisatı ile fonksiyonel bir iş ortamı elde edilebilir. Geçici olarak kurduğunuz iş alanlarında bu şekilde ofis tercih edebilirken, daimi olarak kullandığınız mekanlarda iki katlı birkaç konteyner birleşimi ile meydana gelen geniş tasarımlarda tercih edilebilmektedir. Kullanım durumuna göre camekânlar yerleştirilerek çok daha modern tasarımlar elde edilebilir. Dış mimarisinde kullanılan estetik özelliklerle bu tür yapıları her alanda kullanarak rahat bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz.

Ofis Konteyner Fiyatları

Modüler yaşamlar kurmak noktasında, konteyner yaşam alanları yaratmak, son derece işlevsel bir seçenek olarak görünüyor. İnşaat şantiyelerinde konteyner ofis, yemekhane konteyneri, yatakhane konteyneri, tuvalet konteyneri ve duş konteynerleri evlerinden uzak çalışanların kurtarıcısı oluyor. Konteyner yaşam alanları özellikle, konut inşaat şantiyeleri, yol yapım şantiyeleri, maden ocakları, petrol rafineleri ve limanlarda çok yaygın olarak kullanım alanı bulmaktadır. Kısacası, tüm şantiye ortamlarında son derece rahatlıkla kullanılabilecek tarzda tasarlanırlar. Hızlı kurulumu ve kolay nakliyesi nedeni ile tercih edilen Ofis Konteyner Fiyatları değişmekle birlikte ürünleri, kullanıcının isteğine göre tasarlanabilmekte ve kısa sürede sökülüp takılabilmektedir. Bu özellikleri ürünün zaman ve iş yükünün en aza inmesini sağlar.

Ofis Konteyner Çeşitleri

Konteynerler, geleneksel şekilde vidalı yapılabildikleri gibi sandviç panel konteynerler de vardır. Bu konteyner tipleri ile her tür şantiye ihtiyacı giderilebilmekte, farklı lokasyonlarda altenatif birleşimler ile model değişikliği sağlanabilmektedir. Konteyner Ofis Fiyatları ihtiyacı için hazır ölçülerde sunulmakta olan değişik tipteki konteynerler, farklı ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilecek noktadadır. Konteynerler standart olarak tasarlanmış ölçüde birimler halinde satılırlar. Şantiyenin ihtiyacı doğ-rultusunda küçük birimler sonradan bile arttırılarak istenen ölçülerde konteyner yaşam alanları ya-ratılabilmektedir. Bu bağlamda bakıldığında, sadece inşaat alanlarında değil, gerekli görüldüğünde bağ - bahçe gibi özel arazilerde de dinlenme ya da depolama alanı olarak kullanılabilecek alanlar yaratmak da mümkündür. Kurulumundaki renk ve estetik düzenlemeler sayesinde uygun fiyatlarla bir dağ evi ya da yayla evi bile yaptırmak çok da mantıklı bir seçenek olabilmektedir.

Geçici ofis olarak kullanılabilecek Ofis Konteyner Fiyatları elbette ki beklenen kullanım alanının genişliğine  bağlı  olacaktır.  Fiyatları etkileyen diğer faktörler ise model, dış cephe kaplaması, çatı kaplaması, pencerelerin büyüklük ve sayısı, kullanılacak kapı sayısı olarak sıralanabilir. Dolayısı ile örneğin tek bir oda olarak hazırlanacak bir konteyner ofis fiyatı ile her birimin birbirinden kapılar ile ayrıldığı bir yatakhane modülünün fiyatı aynı olmayacaktır. Standart ölçüler dışında istenebilecek bir konteyner ise özel üretim olacağı için farklı şekilde fiyatlandırılacaktır. Bu durumda planladığınız ofis konteyner için en doğru fiyata direkt şirketimiz ile görüşerek ulaşabilirsiniz.

 

Soru Sorun