ss

Prefabrik Ofis

Prefabrik Ofis

            Betonarme binalarda artan fiyatlar sektör içerisinde farklı alternatiflere de ihtiyacı artırmıştır. Özellikle ticari alanda ofis oluşturmak için tercih edilen betonarme yapılar hem oldukça masraflı, hem de oldukça uzun zaman alabilecektir. Tüm ihtiyaçları karşılayabilen özellikleri ile Prefabrik Ofis seçenekleri hem ekonomik, hem de oldukça kaliteli seçimler olacaktır. Yapıların her aşamasında müşterilerin istekleri baz alınarak üretimler yapılabilmektedir.  M2 olarak ister çok geniş aralıklarda bir ürün tercih edin, ister kendinize özel büro tarzında bir ofis tercih edin tasarruflu, hızlı ve güvenli bir yapı elde etmiş olabileceksiniz. İçerisinde toplantı salonları, WC’si, çalışma odaları, danışma bölümü gibi pek çok kısım bulunabilir.

            Proje aşamasından itibaren takip edebileceğiniz Prefabrik Ofis modelleri son derece hızlı bir şekilde kurulacaktır. Ses ve ısı yalıtımlarının yapıldığı bu alanlarda duvar kalınlığı 10 cm olabiliyor. Kullanılan izolasyon malzemeleri ile enerji tasarrufu sağlayan bu tür yapıları uzun soluklu inşaat sahalarında çok fazla görebilmekteyiz. Özellikle sanayi bölgelerinde betonarme yapılardansa bu tür prefabrik kurulumlar tercih edilmektedir. Bu tür yapıları tercih ederek pek çok avantajı bir arada yakalayabilirsiniz. Bunlar arasında ilk olarak proje ve planın tamamen müşterinin isteklerine göre hazırlanması yer alıyor. Üretimin kısa süre içerisinde tamamlanması başka bir faydası olurken, farklı bir avantajı ise istenildiğinde sökülerek farklı bir yerde kullanılabilmesidir.

Prefabrik Ofis

            Fabrikalarda parçaları tek tek demonte halinde üretilmekte ve çevreye herhangi bir rahatsızlık vermeden kurulumlar anında tamamlanabilmektedir. Bu alanda Prefabrik Ofis yapıları için özel bir temel gerekli değildir. Gerekli olan zemin ise hazırlanan projeye uyumlu olan grobeton olacaktır. Yapının kurulumunda vinç gerekli olmamakta ve kullanılan tüm parçalarda müşteriye sunulabilecek farklı özellikler olabilmektedir. Çatılarda shingle kullanılabileceği gibi trapez de kullanılabilir. Dış duvar kaplamalarında betopan ya da ceopan uygulanabilir. Bu tür ofis seçimlerinde model, malzeme, renk ve bölümlere tamamen müşteriler karar verebilecektir. Ofisinizi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve hazırlanan bu yapılar depreme dayanıklı özellikleri ile istenilen mekânlarda çok pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu yapılar ile firmalar ofis ihtiyaçlarında ekonomik ve dayanıklı ürünler tercih etmiş olabileceklerdir.

Soru Sorun