ss

Tek Katlı Prefabrik Ev

            Ekonomik, hızlı bir şekilde tamamlanabilen ve uzun ömürlü yapı tarzı olan Tek Katlı Prefabrik Ev modelleri klasik tasarımların yenilikçi modern modellerle birleşmesi ile oluşmaktadır. Özellikle yazlık olarak kullanılabilen bu evler, hazır konut sektörünün en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Demonte olarak tasarlanan parçalar çok pratik bir şekilde monte edilebiliyor ve istenilen alana çok kısa süte içerisinde monte edilerek tek katlı eviniz hazır hale getirilebiliyor. Model olarak farklı modeller tercih edilebilir ya da tasarımlara kendi beğenileriniz çizgisinde yön verebilirsiniz.

            Genel olarak bu evlerin teknik özelliklerine bakıldığında birinci derece deprem şartlarında sağlamlık içermektedirler. Aynı zamanda zorlu iklim şartları, kar yükü değerleri, rüzgâr hızı gibi değerlere karşı da dayanıklılık içerebilecek özelliklerde üretimler yapılmaktadır. İç ve dış duvarlarda ısı yalıtımları bulunmakta ve kullanılan hafif çelik malzemeleri ile uzun yıllar dayanıklılık ortaya çıkarılmaktadır. Yangına dayanıklı olan malzemesi ile de Tek Katlı Prefabrik Ev modelleri oldukça sağlam ve güvenli de olabilmektedir. Isı yalıtımı için çelik levhalar içerisinde sert polistiren köpükler kullanılmakta ve genel anlamda kullanılan galvaniz saç ile bu yapıların dış yüzeyleri çürüme yapmayacaktır. Eğimli beşik çatı sistemine sahip olmasının yanında kırma çatı modeller de tercih edilebilir. Elektrik ve su tesisatı içinde birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır.

Tek Katlı Prefabrik Ev

            Yazlık bölgelerde güven içerisinde tercih edebileceğiniz Tek Katlı Prefabrik Ev modelleri modern,  sağlam yapıları ve bütçenize uygun fiyatları ile güvenle tercih edebilirsiniz. 40 m2’den başlayan yapılar, eklenen özelliklerine ve artan m2’lerine göre farklı fiyatlar alacaklardır. İç ve dış duvarlarda farklı kalınlıklar kullanılabilmektedir. Alçıpan uygulamaları, çelik dış kapıları, kurşunsuz PVC, sıva altı elektrik ve su tesisatı gibi özellikleri ile betonarme binalarla kalite olarak çok farklılıkları da bulunmayacaktır. Hava şartlarının çok ağır geçmediği bölgeler için ister yazlık, isterseniz de kışlık olarak tercih edilebilecek hazır konut seçenekleri arasında yer almaktadır. Verandasına ek olarak 1+1, 2+1 ya da 3+1 olarak düşünülebilen bu prefabrik yapılar için düz bir mekânda beton zemin üzerine montaj gerekli olacaktır.

Soru Sorun