ss

Wc & Duş Konteyneri

Wc & Duş Konteyneri

Konteyner çeşitleri amaçlarına göre oldukça fazladır. Birçok yerde kullanılabilen Wc & Duş Konteyneri oldukça kullanışlıdır. Şantiyelerde, dinlenme tesislerinde, park alanlarında ve acil yerleşim alanlarına kurulabilmektedir. En büyük avantajı olan taşınabilirliği sayesinde istenilen yere kurulabilir. Kaliteli malzemelerden yapılması ile uzun yıllar dayanıklılıklarını koruyabilmektedirler. Kullanılan bölge ve iklim özelliklerine yapı malzemelerinde farlılıklar olabilir.

Konteyner özellikleri yapıldığı malzemelerde dayanıklı ve kaliteli ürünlerle olmasıdır diyebiliriz. Dış cephesinde sağlamlık oldukça önemlidir. Dış ortamlarda kullanılan Wc & Duş Konteyneri kaliteli malzemelerden yapılması çok önemlidir. Konteynerlere kullanım gerekliliği olan rezervuar, ayna, sabunluk, kağıtlık, askılık gibi aksesuarlar da mevcuttur. Kullanıcı isteğine göre bu aksesuarlar değişiklik gösterebilir. Su ve elektrik düzeneği kurulmaktadır. Tesisatı hemen sıva üstü yapılmaktadır. Bu sebeple, arıza durumlarında en kolay şekilde müdahale edilebilmektedir. Duş için yapılan konteynerde dolap özelliği isteğe göre eklenebilmektedir. Duş konteyner özellikle tatil bölgelerinde veya sahil plaj kurumlarında tercih edilmektedir. Betonarme yapılara göre kullanımı çok rahat olduğu için konu il ilgili firmalar tercih etmektedirler. Taşınmadaki kolaylığı tercih edilmesinde en büyük etkenlerden biridir. Dayanıklılığı ve temizliğindeki kolaylık ayrı bir tercih sebebidir. WC konteynerlerde alaturka ve alafranga tuvalet taşlar, seramik lavabolar kullanılmaktadır. Yapımından sonraki alt zemin ve bağlantılar alıcıya ait olmaktadır.

Wc & Duş Konteyneri

Kişisel ihtiyaçların başında gelen Wc ve duş toplu bulunulan noktalarda kullanılması zorunlu bir ihtiyaçtır. Kalabalık dış ortamlarda ihtiyaca göre sayısı da arttırılabilir. Kalite ve estetik görünüm sağlayan Wc & Duş Konteyner kullanıcıların ve ihtiyaç duyan firmaların tercihidir. Dış mekan kullanımlarında bir çok belediye ve beldenin çok sayıda ihtiyaç duyarak kurdurduğu bir sistemdir. Dayanıklılığı tartışılmaz oldukça iyidir, yapıldığı malzemenin kalitesine göre değişik hava şartlarına uyum sağlayabilir ve uzun süre zarar görmeden kullanmak mümkündür. Konteyner sektöründe en çok tercih edilen sitemlerden biridir. Kullanım alanını ve zorunlu ihtiyaçlar için olduğu düşününce bu oldukça doğrudur. Konteyner sektöründe bu çok önemlidir, çünkü bir sistemin kullanım alanının genişliği o ürünün piyasası ve satışı için çok büyük önem arz etmektedir.

Wc Kabin İmalatı

Wc Kabin ler genel olarak iş sahalarında kullanılmaktadır. Ancak bazen de inşaat sahalarının haricinde güvenlik kabinleri içerisinde, konteyner evlerde de bu kabinler bulunmaktadır. Kabinlerin üretiminde normal ebatlarda bir konteyner üretilmesinden çok da farklı değildir. Malzeme açısından yine birinci sınıfı kalitede malzeme kullanılmaktadır.

Standart Özelliklerdeki Bir Wc Kabin Nasıl Olmalıdır?

Polyester kabin sistemini, duvar panellerini, çatı panellerini oluşturan sistem, cam elyafla desteklenmiş olan polyester malzemeden, sandviç panel olarak tasarlanmakta ısı ve sese karşı da dayanıklı olarak üretilmektedir.  Hemen her inşaat sahasında bulunan tek başına ya da konaklanılan alanlara ek olarak konulan Wc Kabin ler istenilen boyutlarda üretilebilmektedir. İstenirse çift kabinli, istenirse tek kabinli seçeneklerde üretilen bu kabinler kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kabinler, kullanılan antibakteriyel malzemeler sayesinde hijyenik olarak üretilmektedir. Bu kabinlerde ihtiyaca konu olan su tesisatı ise sıva üstü olarak döşenmiştir. Temiz su boruları ve pimaşlar 1. Sınıf kaliteli borulardan oluşmaktadır. Wc kabinler yine isteye bağlı olarak alaturka ya da alafranga şeklinde üretilebilmektedir. Islak zeminler kalebodur ile döşenmektedir. İstendiği taktirde kabinin üzerine su deposu da konulabilmektedir. Standart bir kabin 115x120 ölçülerinde üretilmektedir. Kabinlerde giderin bulunduğu deponun toprağa bağlanması gerekmektedir. Normal bir wc olarak düşünebilirsiniz, herhangi bir tıkanma anında da vidanjör ile tıkanıklığı gidermeniz de mümkün olmaktadır.

Wc Kabin Fiyatları

Farklı ölçülerde yapılan kabinlerin fiyatlarını sizlerle paylaşmakta yarar görüyoruz. Örneğin; 110x110 ölçüleri için 1,100-1,400 TL,  135x210 ölçüleri için 2,200-2,500 TL, 135X135 ölçüleri için 1,550-1,750 TL fiyatlarda Wc Kabin ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Satın almak istediğiniz bu kabinlerin satışını gerçekleştiren firmalar tarafından uygun fiyatlarla nakliye hizmeti de verilebilmektedir. Bazen de müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak isteyen işletmeler nakliye ücreti talep etmeden kabin nakliyesini talep edilen yerlere yapmaktadır. Nakliye konusunda önceden firma ile anlaşmanız sorunsuz bir nakliye hizmeti almanız açısından önem arz etmektedir. Siz baştan eğer nakliye ücreti olmadan nakledileceğini biliyorsanız ya da böyle bir tahmininiz var ise bu konuda kesinlikle firmadan teyit almanız gerekmektedir. Aksi takdirde tatsız bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Soru Sorun