ss

Yemekhane Konteyner

Yemekhane Konteyner

Profesyonel yemekhaneler artık konteyner sistemlere taşınmıştır. Bu konteyner sistemleri de her konteyner özelliğinde olduğu gibi çelik malzemelerden üretilmektedir. Dış kaplamasında tercih edilen çelik malzemeler ise birinci sınıf kaliteye sahiptir. Bu durumda da uzun ömürlü bir şekilde yepyeni gibi kullanım imkanı elde edilebilir. Yemekhane Konteyner yapı sistemlerinin içerisinde tercih edilen poliüretan malzemelere ilave olarak galvaniz saclar da tercih edilmektedir. Üstelik iç kısımlarında temizliği sağlayabilmek adına özel alaşımlı malzemeler de kullanılabiliyor. Yemeklerin yapıldığı ve dağıtıldığı alanların normal yapılardan çok daha hijyenik niteliklerde olması gerekmektedir. Bu nedenden dolayı yemekhane sistemlerinin iç yapısında her türlü teknolojik ürünle %100 hijyen elde edilmiştir.

Söz konusu olan bu konteyner sistemleri beton temeller üstüne kurulabiliyor. Böylece toprak zeminden direkt olarak karınca, böcek ya da diğer haşerelerin de önüne geçilmiş oluyor. Üstelik bu konteyner sistemlerinin alt kısımlarında güçlendirilmiş zeminler ve özel ızgaralar yer almaktadır. Bu özellikleri sayesinde istenilen ağırlıklarda yük kabul edilebiliyor ve kesinlikle çökme riski görülmüyor. Yemekhane Konteyner yapı sistemlerinde ocak ateşinin oluşturduğu sıcaklık, yemek buharı ve boğucu ortam için özel bir şekilde tasarlanmış havalandırma sistemleri yer almaktadır. Bu sistemler sayesinde mekanda yemek buharı, yemek kokusu ve bunaltıcı bir alanın elde edilmemesi amaçlanmaktadır. Yaz aylarında aşırı yüksek geçen günlerde dahi hem özel havalandırması hem de ısı yalıtımı sayesinde çalışanlar ve diğer yemek yiyen insanlar için oldukça ideal bir alan elde edilebiliyor.

Yemekhane Konteyner

Tüm bunların yanı sıra uygun fiyatlı ve lezzetli yemekler sunabilmek için sizlere en ideal çözümü sağlayacak bu konteyner sistemini tercih etmelisiniz. Ayrıca Yemekhane Konteyner sistemlerini satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda kiralayarak da tercih edebilirsiniz. Özellikle süresi kısa olan faaliyetlerde personelinizin yemek problemini çözebilmek adına son derece uygun olacak bir seçenektir. Bu sayede hem sağlıklı ve leziz yemekler ortaya çıkarmış olursunuz, hem de çok daha uygun maliyetlerle kaliteli bir kullanım sağlamış olursunuz. Yemek firmalarında arayıp bulamayacağınız lezzete sahip yemekleri ve ekonomik fiyat alternatiflerini bu konteyner sistemleri sayesinde elde etmeniz de mümkündür.

Soru Sorun